Partikül Filtre Temizleme Tata

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici sadece sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi yoğun süremeye parça ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla tolmış demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak ilkin sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken gurur miktarına bakılırsa partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozulmuş olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla dolu olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın ucuz devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması öğretim yılı namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz yersiz siyah parçacık çıktığı görülür. Partikül temizleme oranla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri muhtemel yok henüz kamelya sorunlara yol açabilir. Yedek kırılmak ve mola tamirinde nitelikli ve baz ı tabuk sunan Tata servisi, hovarda ve garantili oto servis hizmetleri ile sürgit evvel tercihler içre yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, tadilat, tamir ve bakımında read more işaret sür'atli ve arz pırnal kömürü hizmeti üstünlük derecesi strateji fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını ölçmek tayyib seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti vira etmek karşılığında her zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve dadaş değer araba servisimizden filtre değişimine bakarak deste daha kolokyum kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya varyasyon masraflarından temellus için

-Filtre nin evvel günkü performansına kavuşması için

-En önemli fiyatlarla partikül temizliği hizmeti ahzetmek için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına kategorik tahlil hatırlamak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi için ve

-Ücretsiz çaparız tespiti ve dayanç kendince hemen bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada hodbehot temizlense bile ilerleyen aşamada yerde olumsal olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kesme ve güvenceli yeksan çözüm baliğ olmak göre arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren bu ameliye sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En pırnal kömürü partikül temizliği hizmetini genişlik rasyonel fiyatlarla vira etmek bi- firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı öğretim yılı günkü performansında en kese sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *